• Kalenteri

Kevät 2021

Tulevat mahdollisuudet


Kevät 2022

20

Master's Coaches

Orientaatio 17.2.2022 
Oppimisen johtaminen 30.3.-1.4.2022
Johtamisen uusi normaali 8.-10.6.2022
Asiakas innovaattorina 14.-16.9.2022
Organisaation identiteetti 23.-25.11.2022
Valmentajan identiteetti 18.-21.1.2023

Syksy 2021

05

MC Monttu

Orientaatio 28.9.2021
1. Huoltopäivät 13.-15.10.2021
2. Huoltopäivät 19.-21.1.2022
3. Huoltopäivät 27.-29.4.2022
4. Huoltopäivät 17.-19.8.2022
5. Huoltopäivät 9.-11.11.2022

Syksy 2021

06

MC Monttu

1. Huoltopäivät 1.-3.12.21
2. Huoltopäivät 23.-25.2.22
3. Huoltopäivät 18.-20.5.22
4. Huoltopäivät 31.8.-2.9.22
5. Huoltopäivät 30.11.-2.12.22

Syksy 2021

00

Jatkopolut

Sertifiointipäivä 29.10.2021
MC-ryhmän käyneillä on mahdollisuus osoittaa osaamisensa ja suorittaa sertifikaatti. Ota yhteyttä niin saat sertifiointimateriaalit.

Kertausharjoitukset keväällä 2022
Onko omasta ryhmästä jo hetki? Kaipaatko kirkastamista omaan valmentajaidentiteettiisi? Laita kertsit kalenteriin ja muistutellaan yhdessä toisiamme että mistä kannattaa pitää kiinni ja mistä ei!

Jos haluat korvata puuttuvan kerran muussa ryhmässä

Käynnissä olevat ryhmät


Kevät 2021

19

Master's Coaches

Orientaatio 26.11.2020 / 15.1.2021 
Oppimisen johtaminen 3.-5.2.2021
Johtamisen uusi normaali 24.-26.3.2021
Asiakas innovaattorina 5.-7.5.2021

Organisaation identiteetti 8.-10.9.2021
Valmentajan identiteetti 24.-26.11.2021

Kevät 2021

01

CoachingTaito

Ensimmäinen lähijakso 8.-9.4.2021
Toinen lähijakso 27.-28.5.2021

Kolmas lähijakso 16-17.9.2021
Neljäs lähijakso 8.-10.12.2021

Kevät 2021

02

MyStage

Viimeiset lähijaksot 17.-19.11.2021 ja 26.-28.1.2022

Voit kysyä tarkkoja aikatauluja Petri Heinoselta tai oikean alakulman chatista.

Kevät 2021

03

MC Monttu

Viimeiset lähijaksot 1.-3.9.2021 ja 10.-12.11.2021

Voit kysyä tarkkoja aikatauluja Petri Heinoselta tai oikean alakulman chatista.

Kiinnostuitko?

Jätä yhteystietosi tähän ja kuvaile omaa tilannettasi lyhyesti niin olemme sinuun yhteyksissä!

    Tarvitsen pikaisesti lisätietoa!

    Jos haluat vastauksia erittäin nopeasti, niin jätä pelkkä puhelinnumerosi tähän. Soitamme sinulle vuorokauden kuluessa ja katsotaan tilannetta yhdessä!